تنظیمات استایل سایت

انتخاب نوع نمایش

 • Full
 • Boxed

انتخاب رنگ

 • skyblue
 • green
 • blue
 • coral
 • cyan
 • eggplant
 • pink
 • slateblue
 • gold
 • red

خدمات

خدمات

خدمات ما

مشاوره

یک انسان آگاه برای ورود به هر مسأله ای قبل از هرکاری از متخصصین آن رشته، مشورت دریافت می نماید تا بتواند به بهترین نتیجه دست یابد. مسایل مربوط به بلوغ، ازدواج، بارداری و زایمان که از حساسیت بیشتری برخوردار است بطوری که عدم رعایت اصول در آنها می‌تواند صدمات جبران ناپذیری را به بار بیاورد. بنابراین استفاده از متخصصین می‌تواند بروز این صدمات را به صفر برساند.
کلینیک مامایی سلامت مادران ایرانی خدمات مشاوره‌ای تخصصی در زمینه های زیر را ارائه می‌نماید:
مشاوره دوران بلوغ ویژه دختران و والدین
مشاوره قبل از ازدواج
مشاوره جنسی و زناشویی
مشاوره قبل از بارداری
مشاوره بعد از زایمان
مشاوره دوران میانسالی و یائسگی زنان

کلاسهای آموزشی

کلینیک تخصصی سلامت مادران ایرانی برای افزایش سطح آگاهی مادران باردار و پدران از دوره مهم بارداری و پس از زایمان کلاسهای آموزشی مختلفی با عناوین کلاسهای آمادگی زایمان، آمادگی پدران، آموزش شیردهی و .... برگزار می‌نماید.

ورزشهای بارداری

کلینیک سلامت مادران ایرانی با کمک مربیان مجرب در حوزه بارداری، کلاسهای ورزشی مفیدی برای افزایش آمادگی مادران مانند، ورزشهای آبی بارداری، یوگا بارداری برگزار می‌نماید.

خدمات پس از زایمان

زایمان انتهای راه دوران بارداری نیست. مادران پس از زایمان با مسائلی روبه‌رو می‌شوند که نیازمند استفاده از تجربیات فردی با تجربه و آگاه در این حوزه می‌باشد، مانند نحوه درست شیردهی، ورزشهای مناسب جهت بازگشت به وضعیت قبل بارداری، مراقبت از نوزاد، گذر از افسردگیهای پس از زایمان و... کلینیک سلامت مادران ایرانی با ارائه خدمات تخصصی همواره در کنار شماست.

مامای همراه
مامای همراه

تیم مجرب کلینیک سلامت مادران ایرانی برای همراهی مادران عزیز در روزی بزرگ و پراسترس، یعنی روز زایمان، آموزش دیده‌اند، هرآنچه شما در آن روز نیاز دارید توسط تیم متخصص ما برآورده خواهد شد. خانم افشار با سابقه طولانی در این حوزه، عاملیت زایمانهای طبیعی را نیز انجام می‌دهند.

مراقبت‌‌های بارداری

به دلیل ماهیت دوره شیرین و درعین حال حساس بارداری، مادران باردار نیازمند مراقبتها و رسیدگیهای ویژه‌ای هستند تا بتوانند این دوره مهم از زندگی خود را به بهترین شکل ممکن بگذرانند. کلینیک سلامت مادران ایرانی، کلیه اقدامات از قبیل بررسی وضعیت منظم مادر و جنین، رصد رشد جنین، چکاپ و بررسی نارسایی‌های احتمالی جنین، ارائه رژیمهای غذایی مناسب برای مادران دیابتی برای کنترل قندخون و.... را انجام می‌دهد.

طب سنتی در بارداری

با امکانات وجودی و عنایتی که خداوند به شما دارد در حال حاضر وظیفه پرورش انسانی را در رحم خود عهده دار شده اید.
رحم مادر محلی است که خداوند ان را مکان "انسان سازی" و آدم پروری نموده است.
در قرآن کریم از رحم مادر به عنوان "قرار مکین"نام برده شده است:
مکین به معنای قرارگاهی است که دادای قدرت و توانایی است و از امکان انجام یک فرایند برخوردار است.
رحم مادر نزد خداوند دارای مقام و منزلت بوده و خداوند توانایی و قدرت حفظ نطفه و پرورش انسان را در رحم مادر قرار داده است.
ما شما را در این مسیر همراهی می کنیم که با آمادگی کامل این سفر چهل هفته ای را برای پرورش جسمی و روحی جنین خود شروع نمایید نتیجه این سفر می تواند با انجام تلاشهای شما و همسرتان تولد فرزندی سالم و صالح باشد.
در این مرکز سعی شده که بهترین ها برای سلامتی مادر و نوزاد آینده جمع آوری شده و به مادران آموزش داده شود منجمله:
آموزش و مشاوره های غذاهایی بر اساس نیاز بارداری در هر ماه و با توجه به عوارض شایع بارداری وتدابیر کم وزنی جنین و زایمان و مراقبتهای بعد از آن و زردی نورزاد و شیردهی و..و مراقبتهای پزشکی و مراقبتهای معنوی مادر باردار در هر ماهی از بارداری.